MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ


Bu sözleşme, ECE AVM'nin müşteriye ürünlerin satış şartlarını düzenlemek için hazırlanmıştır. Müşteri ve ECE AVM, aşağıda belirtilen şartlar üzerinde tam bir anlaşmaya varmışlardır.


TARAFLAR


Ticaret Ünvanı:  ECE AVM – KAN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI MOBİLYA MİMARLIK İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 

Merkez:  Atatürk Cd. No:45 Heykel Osmangazi / BURSA

Telefon:  (0224) 221 21 18

Kayıtlı Bulunduğu ; 

Vergi Dairesi: ULUDAĞ V.D.

Vergi Numarası: 4940891573


Müşteri: Bu sözleşmeyi, ECE AVM'nin online satış bölümünde yapacağı başvuru esnasında onaylayan şahıs veya kurum.


SÖZLEŞMENİN YÜRÜRLÜĞE GİRİŞİ VE SÜRESİ

Müşteri'nin ECE AVM’nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.


BİLDİRİMLER


ECE AVM; müşterilerine bildirmeksizin, üye kayıt bilgileri, sipariş ve kargo durumları gibi alışverişin işleyişi içerisindeki durumları müşterinin cep telefonuna SMS ile gönderecektir.

(1 Mayıs 2015 Tarihinde yürürlüğe giren yasa kapsamında, Ticari amaç güden kampanya mesajları müşteri izni olmadan kesinlikle gönderilmeyecektir.)


ECE AVM, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra ECE AVM 'ye bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. ECE AVM 'nin müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri ECE AVM 'ye  hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.


ÜCRETLER VE ÖDEME

Müşteri, ECE AVM ürünleri ile ilgili ücretlerini ve ilgili vergileri  ödemeyi kabul eder. Ücretler, her sipariş işlemi tamamlandığında peşin olarak tahsil edilecektir.


ECE AVM, hizmet ücretlerini, müşteriye sözleşme anında yazılı doküman, web sayfası veya e-posta yolu ile bildirmektedir. ECE AVM ye her türlü hizmet  ücretlendirmesi ile ilgili düzenleme yapma hakkını saklı tutar. Hizmet ücretlerinde gelecekte meydana gelebilecek değişiklikler, ECE AVM web sitesi ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşterinin ECE AVM hizmetlerini kullanmaya devam etmesi, yürürlükteki sözleşme şartlarını ve geçerli ücret tarifesi üzerinden ödeme yapmayı kabul ettiğini belirtir.


MÜŞTERİ, BU SÖZLEŞMEYİ KABUL EDEREK, İLGİLİ ÜCRETLERİN MÜŞTERİNİN KAYIT ESNASINDA BİLDİRDİĞİ KREDİ KARTI HESABINDAN TAHSİL EDİLMESİNE İZİN VERMİŞTİR.

Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, aylık hesap planlarında 5 iş günü önceden, yıllık hesap planlarında 15 iş günü önceden haber vermek şartı ile, ECE AVM ‘ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yada müşteri paneli yolu ile sonlandırabilir. Bu durumda, ECE AVM, müşterinin içinde bulunduğu kullanım dönemini takip eden dönem için yenileme işlemi yapmayacaktır.  Sözleşmenin müşteri tarafından sonlandırılması durumunda, müşteriye ait ECE AVM’de bulundurulan hizmete ait bütün kayıtlar silinecektir. Müşteri, sözleşmenin yürürlükte kaldığı süre boyunca, ECE AVM’ye tahsilat için bildirdiği kredi kartı bilgilerinin güncelliğinden sorumludur. Müşteri, kredi kartının son kullanma tarihinin değişmesi durumunda, bu bilgiyi ECE AVM’ye iletecektir. ECE AVM, müşterinin kredi kartı hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili hizmetleri askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.


ECE AVM'NİN SINIRLI SORUMLULUĞU

ECE AVM, Müşteriye sağlanan hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli çabayı sarfedecektir. Bununla beraber ECE AVM, Müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacağını, kesintisizliğini, hatasızlığını ve güvenilirlik seviyesini garanti etmez. Müşterinin bu sözleşme kapsamında sağlanan herhangi bir servisin kullanımından ve/veya kullanılamamasından dolayı oluşabilecek direkt ve/veya dolaylı zararlarında ECE AVM'nin sorumluluğu, en fazla sağlanan hizmetlerin toplam bedeli kadar olabilir.


ECE AVM KAYITLARININ GEÇERLİLİĞİ

Aksi belirtilen durumlar hariç, müşterinin yapacağı online işlemler ile ilgili olarak  ECE AVM kayıtları geçerli sayılacaktır.


SÖZLEŞMENİN SONA ERMESİ

ECE AVM, Müşteriye 5 iş günü önceden yazılı bildirim yaparak, bu sözleşmeyi sebep göstermeden sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin ECE AVM 'ye ödemesini önceden gerçekleştirdiği, ancak kullanımı gerçekleşmeyen servislerle ilgili ücretler, müşteriye iade edilir. Müşterinin kredi kartından hizmetlerle ilgili tahsilatların gerçekleştirilememesi durumunda, ECE AVM sözleşmeyi sonlandırabilir. Bu durumda, müşterinin önceden ödediği ücretlerin iadesi gerçekleştirilmez. Müşteri sözleşmeyi dilediği anda, 5 iş günü önceden haber vermek şartı ile, ECE AVM ‘ye yapacağı yazılı başvuru (posta, e-posta) yolu ile sonlandırabilir.


ONLINE SÖZLEŞMENİN GEÇERLİLİĞİ

Müşterinin online başvurusu esnasında onayladığı bu sözleşmede zaman içerisinde gerçekleşecek değişiklikler, ECE AVM 'nın web sitesinde yayınlanarak ve/veya e-posta yolu ile müşteriye bildirilecektir. Müşteri, ECE AVM hizmetlerini kullanmaya devam ederek, yürürlükteki sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.


SÖZLEŞME TEMELLERİ

Bu alanadı sözleşmesinde (“ sözleşme ”), “siz” ve “sizin” ile müşterimiz (“müşteri”) ve “biz”, “bizim”, “yazman” ile ECE AVM  firması kastedilmektedir.  Kayıt işleminizi tamamlayabilmeniz için burada belirtilen bütün kural ve şartları okumanız ve kabul etmeniz gerekmektedir.

 

HESABINIZIN YÖNETİMİ

Hizmetlerimizden faydalanabilmek için bir hesap açmanız ve şifre almanız gerekmektedir. E-posta adresiniz ve şifrenizle online olarak kayıtlı bilgilerinize ulaşabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Bize müşteri kodunuz ve şifrenizle yapılacak işlemleri uygulamaya koyma hakkını veriyorsunuz. Her zaman e-posta adresi ve şifrenizin güvenliğini sağlamakla yükümlüsünüz. E-posta adresinizin ve şifrenizin izinsiz kullanımının tespiti durumunda hemen bize durumu bildirmek zorundasınız. E-posta adresiniz ve şifrenizle yapılacak bütün işlem, kayıt, masraf ve sorumluluklar size aittir.


BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ

Kişisel bilgi ve verileri toplamamızın nedeni bu sözleşme çerçevesinde ortaya konulan yükümlülüklerimizi ve alanadı yazmanlarının uymak zorunda olduğu şartları yerine getirmektir. Sizden topladığımız kişisel bilgileri burada belirtilen amaçlar ve zorunluluklar haricinde kullanmayacağımızı taahhüt ediyoruz. Ayrıca size ait olan kişisel bilgilerin kaybının, çalınmasının, zarar görmesinin değiştirilmesinin ve yok edilmesinin engellenmesi için gerekli tedbirleri alacağımızı kabul ediyoruz. Eğer bize üçüncü bir şahıs ile ilgili kişisel bilgileri sağlıyorsanız o zaman bu üçüncü şahsa yukarıda belirtilen bütün bilgileri aktarmayı kabul ediyorsunuz.


Sözleşme hakkında herhangi bir sorunuz, endişeniz veya ayrıntılı bilgi talebiniz varsa lütfen info@eceavmbursa.com e-posta adresinden veya  (0224) 221 21 18  numaralı destek hattımızdan bizimle iletişime geçiniz.